Cenne zwycięstwo w Sandomierzu odniosły trzecioligowe rezerwy „Białej Gwiazdy”.

News

2013-09-15 16:07:44

Wisła Can-Pack piąta na turnieju w Trutnovie

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków zajęły ostatecznie 5. miejsce na Turnieju o Puchar Miasta Trutnova. Dziś krakowianki wygrały ze słowackim MBK Rużomberok 53:51.

Blog

2013-09-15 14:59:09

W zespole panuje atmosfera pracy

W kolejnym odcinku bloga Justyna Żurowska opowiada o okresie przygotowawczym swojego zespołu, a także odczuciach dotyczących nieudanego startu reprezentacji koszykarzy podczas mistrzostw Europy.

News

2013-09-14 23:24:07

Zwycięstwo wiślaczek. Jutro walka o 5. miejsce w MEKR's Cup

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków pokonały dziś niemiecki TSV 1880 Wasserburg 67:59, dzięki czemu zajęły 3. miejsce w grupie B na turnieju o Puchar Miasta Trutnova.

News

2013-09-14 11:23:35

Trener Smuda po meczu

Zapis konferencji trenera Wisły

News

2013-09-13 22:44:49

Wymarzony debiut Guerriera. Piast pokonany.

Po  remisie z Pogonią Szczecin podopieczni trenera Franciszka Smudy podejmowali na własnym stadionie Piasta Gliwice.

News

2013-09-13 19:05:44

Druga porażka Wisły Can-Pack na turnieju w Trutnovie

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków przegrały drugie spotkanie w Turnieju o Puchar Miasta Trutnova - dziś po południu lepszy od nich okazał się zespół ZVVZ USK Praga, wygrywając 74:66.