Blog

Nie ten przecież wielki co nie upada, ale ten co po każdym upadku wstaje, mądrzejszy i silniejszy, po kolejnej nauce

Dodano: 2012-12-03 20:24:38 (aktualizacja: 2012-12-04 16:18:31)
Marco / WislaLive.pl

Tak, tak... zaniedbałam bloga i czytelników (jeśli tacy w ogóle istnieją), więc na wszelki wypadek przepraszam. I wytłumaczę, a wymówkę mam chyba niezłą, co się działo, że nic się nie działo.

Otóż wbrew pozorom działo i dzieje się bardzo wiele. Po pierwsze nasza drużyna jako beniaminek radzi sobie całkiem nieźle, bo obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli. O tym, jak, kto i dlaczego gra, możecie poczytać na naszej stronie AGH Galeco Wisła Kraków, bo streścić rundy zasadniczej nie zamierzam, a do oceny tego, co się dzieje nie czuję się upoważniona. Mogę tylko powiedzieć, że wynik i forma są zadowalające, co nie znaczy wcale, że nie stać nas na dużo więcej. Grzechów ciężkich popełniliśmy sporo, jak choćby pamiętne derby Krakowa, zakończone wynikiem 3:0 dla Elitesek z Uniwersytetu Ekonomicznego. Parę jeszcze mogłabym wymienić, ale nie chcę poniekąd sama dobijać swojej duszy sportowca, o którą jednak lepiej się zatroszczyć. A to dlatego, że czas przyszedł na miłosierdzie, zapomnienie i... ciężką pracę przed drugą rundą . Lekcje odrobione, wnioski wyciągnięte i pora zmierzyć się ze swoimi słabościami . Nie ten przecież wielki co nie upada, ale ten co po każdym upadku wstaje, mądrzejszy i silniejszy, po kolejnej nauce. Tak więc czekamy na rundę II i na naszych wiernych i fantastycznych kibiców, którzy za każdym razem zaskakują nas czymś nowym. Miejmy nadzieję, że ich forma także utrzyma się do końca sezonu.

Tak więc, wymówka nr 1:
Mecze, treningi, odpoczynek - zajmują mi trochę czasu

Wymówka nr 2:
Szkolenie młodzieży:-)

Dużą frajdę sprawia mi praca z młodzieżą w TS Wisła Kraków. Wraz z Tomkiem i Iwoną pracujemy od tego sezonu nad tym, aby nauczyć tajników siatkówki naszych podopiecznych. Grupa Kadetek radzi sobie całkiem nieźle, bo w ostatnim czasie wylądowała w I lidze swojej kategorii wiekowej. Niestety kontuzje nas nie omijają, i w ostatnich rozgrywkach zanotowaliśmy spadek do linii II, ale długo nie zamierzamy tam gościć i po powrocie do zdrowia naszych dwóch zawodniczek, zamierzamy wrócić do I linii i walczyć o punkty z najlepszymi.

Wymówka nr3:

Projekt Radwansport, nad którym pracuję od zeszłego roku, nabrał szybkiego tempa i wymaga sporej uwagi z racji tego, że do naszego klubiku dołącza coraz szersze grono przyjaciół sportu. Na czym projekt polega i czemu ma służyć, możecie przeczytać na naszej stronie internetowej www.radwanspsport.pl oraz możecie śledzić nowy blog, który będzie dotyczył szczegółów naszej misji radwansportowej. Mogę jedynie zdradzić, że do naszej zabawy włączyło się już 20 placówek z Krakowa i okolic. Liczę na to, że za dwa/trzy lata misja przyniesie oczekiwane rezultaty i w klubie pojawią się nieprzeciętne talenty.

TRZYMAJCIE ZATEM KCIUKI! ŻEBY TE MOJE 3 MAŁE WYMÓWKI STAŁY SIĘ DLA WAS I DLA MNIE RADOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚCI. I mimo wszystko postaram się wpadać do was częściej:-)

Szyszka


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara