Blog

Witam po długiej przerwie i już w I lidze!

Dodano: 2012-08-21 08:42:54 (aktualizacja: 2012-08-22 10:40:11)
Marco / WislaLive.pl

Przygotowania do sezonu 2012/2013 ruszyły pełną parą. Pierwszy kontakt z piłką miałyśmy na obozie przygotowawczym w Międzybrodziu Bialskim.

O godzinie 10:00 w poniedziałek (30.07.) spotkałyśmy się w nowym-starym składzie i rozpoczęłyśmy ciężką pracę. Skład naszej ekipy nieco się zmienił. Z wypożyczenia wróciła rozgrywająca Iwona Kuskowska oraz przyjmująca Magda Żochowska. Po raz pierwszy w barwach Wisły zagrają: Ewa Śliwińska, Dominika Nowakowska i Miroslava Kijakova. Pozostała część zespołu to dziewczyny, które wywalczyły awans: Aleksandra Guzikiewicz, Karolina Tokarczyk, Adrianna Szady, Magda Jagodzińska, Sandra Biernatek, Magdalena Pytel i moja skromna osoba. Kadra szkoleniowa pozostała w niezmienionym składzie. Pierwszym trenerem jest Marcin Wojtowicz, drugim - Zenon Matras, a fizjoterapeutą Adrian Maziarz.

Terminarz I ligi siatkówki kobiet

Zespół bardzo szybko się integruje. Nowe zawodniczki wpasowały się w pozytywny klimat. Wszyscy przepracowaliśmy 10-cio dniowy obóz solidnie i na szczęście obyło się bez kontuzji. Powrót do Krakowa nie oznaczał jednak, że skończyliśmy okres przygotowawczy. Po trzech dniach odpoczynku i regeneracji, wróciliśmy do pracy. Trenujemy na hali Wisły i spotykamy sie dwa razy dziennie. Pracujemy nad siłą, ogólną motoryką, szybkością i wytrzymałością. Pewnie jeszcze o czymś zapomniałam, ale nasza dzielna kadra szkoleniowa doskonale wie, czego nam potrzeba. Jeśli czegoś nie wymieniłam, to i tak będziemy nad tym pracować na kolejnym treningu:)

Terminarz I ligi siatkówki kobiet

Nie ukrywam, że nie jest to spacerek, ale już widać postępy, dlatego zamiast marudzić - lepiej wziąć się do roboty, bo już niedługo czekają nas mecze sparingowe, turnieje i pierwszy ligowy mecz z Murowaną Gośliną. W imieniu całej drużyny już dziś serdecznie zapraszam.

szyszka


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara