Blog

Czwarta lokata RadwanSport

Dodano: 2014-04-22 15:31:37 (aktualizacja: 2014-04-22 19:14:49)
Marco / RadwanSport

Czwarte miejsce, właśnie na tej pozycji w tabeli uplasowaliśmy się po 10 meczach rozegranych w tym sezonie. Za Regisem II Wieliczka, Wisłą Kraków i MKSem Gorlice.

Miejsce zaraz za podium nazywane jest najgorszym dla sportowca, jednak nie dla nas. Dla naszej drużyny jest to naprawdę bardzo duży sukces. Gdyby ktoś przed sezonem powiedział nam, że zajmiemy tą właśnie pozycje bralibyśmy ją w ciemno, a naszą pierwszą reakcją byłby żartobliwy uśmiech. Ciężka praca na treningach przynosi efekty, zaangażowanie we wszystkie ćwiczenia pozwala podnosić nasze umiejętności i walczyć jak równy z równym z każdą drużyną. Ktoś może powiedzieć „ale z Wisłą nie wygraliśmy”, smucić się z tego powodu. Spokojnie na wygraną z tą drużyną również przyjdzie pora! Na razie w dalszym ciągu czeka nas ogrom pracy, ciągłe udoskonalanie naszych koszykarskich umiejętności, aż do poziomu mistrza. Do tego potrzebny jest czas i ciągła motywacja do treningu, mam nadzieję, że nikomu z naszej drużyny jej nie zabraknie. Czasami coś nie wychodzi, nie idzie, to właśnie wtedy widać charakter zawodnika, również trenera czy sobie potrafią z tym poradzić, zrobić krok do przodu zamiast się zatrzymać. Treningi to ciężka praca, ale równocześnie dobra zabawa, bo kto by przychodził na halę wylewać litry potów, gdyby tego nie lubił. Prosta sprawa koszykówka to przyjemność i pasja dla nas a nie obowiązek.


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara