Blog

III Turniej MLRS za nami!

Dodano: 2015-04-13 22:53:08
Marco / RadwanSport.pl

Już po raz trzeci w tym roku szkolnym mogliśmy sprawdzić umiejętności naszych sportowców podczas turnieju Małej Ligii RadwanSport!

Siatkarze swoją rywalizację rozpoczęli tuż po zakończeniu koszykarskich zmagań. O godzinie 12 rozpoczęła się rozgrzewka najmłodszych uczestników. Po rozdzieleniu na drużyny i wylosowaniu boisk, rozpoczęła się rywalizacja!

Podczas tego dnia na hali AWF obserwowaliśmy zaangażowanie, uśmiechy na twarzach zawodników oraz czystą sportową rywalizację! W tej części turnieju wygrali Maciek Chwalba (który trenuje pod okiem trenera Lesława Kędryny w Kadrze RS) i Gaspar Piotrowski (który reprezentuję Szkołę Podstawową nr 117).! Najwięcej punktów w tej części turnieju zdobyła Szkoła Podstawowa nr 111. 

Tuż po podsumowaniu turnieju klas 1-3 na parkiet wbiegli ich starsi koledzy. Podczas gdy Iza Kunc prowadziła rozgrzewkę na centralnym boisku, Katarzyna Wąsowska zorganizowała konkurs dla rodziców. Wyjątkowo w dzisiejszej odsłonie konkursu rodzice wystąpili razem ze swoimi dziećmi. Zabawa polegała na jak największej liczbie odbić piłki między sobą. Trzeba przyznać, że nikt z nas nie spodziewał się tak wysokiego poziomu konkursu! Dzieci wraz z rodzicami odbijali jak prawdziwi zawodowcy, co rusz pobijając rekord w liczbie odbić. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa i gratulacje!

Po zakończeniu konkursu uczniowie klas 4-6 zostali podzieleni na zespoły i zaraz po rozlosowaniu numerów boisk pojawili się na nich by rozpocząć zawody! Wysoki poziom sportowy pokazał, że cotygodniowa praca na treningach przynosi zamierzone efekty. Całości oczywiście towarzyszyła dobra zabawa! Po godzinie gry poznaliśmy zwycięzców. Zostali nimi: Mikołaj Gosztyła, Mateusz Kubiasiewicz i Mateusz Lorenz  z Szkoły Podstawowej nr 95, którzy zdobyli na konto swojej szkoły 12 punktów! Najwięcej punktów do rankingu szkół zapisaliśmy Szkole Podstawowej nr 111!

Wyniki III turnieju MLRS

 Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w turnieju! Dziękujemy rodzicom za obecność na turnieju i trenerom za pomoc z organizacji tego wydarzenia!

To był ostatni turniej przed Wielkim Finałem MLRS, który już 7 czerwca na hali AWF! Już teraz serdecznie zapraszamy!


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara