Blog

Pierwszy turniej MLRS za nami!

Dodano: 2014-12-02 17:28:06 (aktualizacja: 2014-12-03 00:52:30)
Marco / RadwanSport

Blisko siedem godzin wspólnej rywalizacji oraz znakomita atmosfera stworzona również przez rodziców. Tak wyglądało niedzielne spotkanie młodych koszykarzy i siatkarzy w ramach Małej Ligi RadwanSport.

Była to pierwsza okazja do odwiedzenia dużej hali AWF podczas obecnego roku szkolnego. Już o 9 rano stało się jasne, iż zainteresowanie ze strony dzieci dopisało. Tym razem mnóstwo emocji wzbudziły nie tylko mecze czy wyścigi, ale też konkurs, w którym zmierzyli się podopieczni szkółki RadwanSport i rodzice. Ci ostatni zobaczyli, że trafienie do kosza to nie najprostsza misja z możliwych. Mało tego! Prawdziwe wyzwanie czekało dopiero przy przejściu przez specjalny tunel. Potężniejsze rozmiary ciała absolutnie nie pomagały.

Nad całością tradycyjnie czuwała kadra trenerska. Dzięki skoordynowanym działaniom udało się rozegrać całą masę pojedynków między utworzonymi zespołami. W ten sposób uczniowie różnych szkół przetestowali umiejętności na tle rówieśników.  

Trzydziesty dzień listopada pozytywnie zapamięta także cała sekcja siatkówki. Najmłodsza grupa licznie stawiła się na obiektach krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego i wystarczyło jedno polecenie powszechnie lubianego coach’a, by zagłębić się w najciekawsze aspekty dyscypliny. Marceli Gabryel, bo o nim mowa znów spisał się doskonale, bez zarzutów realizując przewidziany program. Jak zawsze ograniczał nas jedynie czas. 

Więcej na stronie RadwanSport 


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara