Blog

Mój niezwykły kibic

Dodano: 2012-12-11 21:09:47 (aktualizacja: 2012-12-13 01:13:22)
(MARCIN) / WislaLive.pl
fot. facebook.com

Witam wszystkich czytelników WislaLive! W karierze każdego sportowca mają miejsce lepsze i gorsze momenty. Te drugie można przetrwać, czując wsparcie wiernych i oddanych kibiców. Takich właśnie jak on...

Nazywa się Tomasz Krężołek. Pochodzi z Lublina, z najnormalniejszej na świecie rodziny. Od dawien dawna boryka się z problemami i to nie groteskowymi, bo zdrowotnymi.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję poznać się przez innego naszego wspólnego kolegę Łukasza Jarosza. Tomek jest również i jego kibicem, bo jest fascynatem naszego sportu. Utrzymujemy kontakt przez telefon i internet. W miarę możliwości także spotykamy się, by wspólnie pogadać twarzą w twarz.

Jest zawziętym, a do tego bardzo wiernym kibicem. Zawsze życzy mi powodzenia przed walką i gratuluje po jej zakończeniu. Oprócz relacji kibic - sportowiec jesteśmy normalnymi kolegami, którzy potrafią rozmawiać o wszystkim.

Sam daje mi dużo motywacji. Ludzie, walczący z chorobą, walczą każdego dnia, a ja dzięki temu staram się doceniać własne zdrowie i dzięki swoim walkom dawać satysfakcję innym.

Dzięki Tomek za wszystko, trzymaj się i nigdy się nie poddawaj!

Tomasz Sarara 


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara