Blog

Życie nigdy nie przestaje zaskakiwać

Dodano: 2013-06-23 00:48:51 (aktualizacja: 2013-06-23 22:31:39)
(MARCIN) / WislaLive.pl

Minął miesiąc od 23 maja, dnia, w którym wreszcie udało mi się wygrać bokserski turniej Biggers Better. 

Gala odbywała się w piątek. Do Polski wyjechałem z Niemiec w niedzielę rano. Nie czułem się w szczególnej formie, bo więcej czasu spędzałem ostatnio w szpitalu z walczącą o powrót do zdrowia mamą, niż na sali treningowej. Do zawodów nie przygotowywałem się tym razem u Ernesto Hoosta, a w innym holenderskim Gymie, u Freda Royersa.

Normalnie na Biggers Better towarzyszy mi w narożniku Cezary Podraza, działacz federacji WKN, który oferuje walki na tym turnieju. Ale ze względu na fakt, że w zawodach wystartowało kilku Polaków, a dokładnie trzech, każdy z nas był ze swoim trenerem.

Tomek Mamulski właściwie sam zaproponował pomoc w narożniku. Naprawdę miły gest z jego strony. To szkoleniowiec, z którym nigdy, ale to nigdy nie przegrałem walki. A było ich całe mnóstwo. Walki amatorskie, międzynarodowe, zawodowe. I ta passa została podtrzymana do dzisiaj.

Podsumowując Biggers Better w Zakopanem, nie postawił bym na siebie złotówki, bo niewiele wskazywało na to, że tym razem mogę wygrać. Tyle razy na te turnieje jeździłem w życiowej wręcz formie i nic. A tym razem jednak się udało. Życie nigdy nie przestaje zaskakiwać :-).

Tomasz Sarara 

 


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara