NEWS - Koszykówka

2015-04-14 08:28:58

Juniorki Wisły Can-Pack nie awansowały

Rozgrywany w ostatni weekend w hali krakowskiej Wisły turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski juniorek do lat 18 nie zakończył się po myśli gospodyń.

2015-04-13 09:13:10

ZVVZ USK Praga triumfatorem Euroligi Kobiet

Koszykarki ZVVZ USK Praga mistrzyniami Euroligi Kobiet! W rozgrywanym w stolicy Czech finale podopieczne Natalii Hejkovej raczej dość nieoczekiwanie pokonały 72:68 faworyzowany UMMC Jekaterynburg.

2015-04-13 05:04:47

Wypowiedzi po awansie Wisły Can-Pack

Poniżej prezentujemy wypowiedzi trenerów i zawodniczek po sobotnim, trzecim meczu półfinału Tauron Basket Ligi Kobiet między CCC Polkowice a Wisłą Can-Pack Kraków.

2015-04-12 02:49:52

Wisła Can-Pack w finale Mistrzostw Polski

Wisła Can-Pack Kraków pokonała na wyjeździe CCC Polkowice i awansowała do finału Mistrzostw Polski.

2015-04-11 08:17:29

Wygrać po raz trzeci!

W sobotnie popołudnie koszykarki Wisły Can-Pack Kraków staną przed dużą szansą zapewnienia sobie awansu do finału Tauron Basket Ligi Kobiet. Stanie się tak, jeśli w Polkowicach pokonają tamtejsze CCC.

2015-04-10 07:51:06

Cztery wiślaczki w szerokiej kadrze na Mistrzostwa Europy

W ubiegłym tygodniu selekcjoner Jacek Winnicki powołał szeroką, 23-osobową kadrę, która 5 maja rozpocznie przygotowania do żeńskiego Eurobasketu. Wśród nich są cztery zawodniczki Wisły Can-Pack.

2015-04-06 23:34:50

Mistrzostwa Polski Kobiet U18 w koszykówce w Krakowie

Drużyna Wisły Can-Pack Kraków została wybrana organizatorem turnieju ¼ finału Mistrzostw Polski Kobiet do lat 18.

2015-04-03 03:48:14

Wiślaczki o krok od finału Tauron Basket Ligi Kobiet!

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków w drugim meczu półfinału play-off Tauron Basket Ligi Kobiet ponownie pokonały CCC Polkowice – tym razem 59:50 - i są o jeden krok od awansu do finału.

2015-04-02 03:11:47

Bezdyskusyjna wygrana wiślaczek w pierwszym meczu!

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków okazały się zdecydowanie lepsze od CCC Polkowice w pierwszym spotkaniu półfinału play-off Tauron Basket Ligi Kobiet.

2015-04-01 09:45:23

Jantel Lavender najlepsza również w marcu

Jantel Lavender triumfowała po raz piąty w naszym podsumowaniu na najlepszą zawodniczkę Wisły Can-Pack Kraków w danym miesiącu podczas sezonu 2014/2015.