NEWS - Koszykówka

2014-09-08 06:29:36

Pierwszy finał WNBA dla Phoenix

Koszykarki Phoenix Mercury pokonały Chicago Sky 83:62 w pierwszym meczu finałowym ligi WNBA. Najlepszą zawodniczką spotkania okazała się Candice Dupree, która zdobyła 26 pkt.

2014-09-06 01:16:47

Zmiana sparingpartnerów Wisły Can-Pack

Nastąpiła zmiana sparingpartnerów Wisły Can-Pack Kraków. Wiślaczki nie wystąpią jak wstępnie planowano w Trutnovie, w zamian planowane są trzy dodatkowe mecze kontrolne.

2014-09-05 04:42:32

Chicago w finale WNBA! Quigley najlepsza na parkiecie!

Koszykarki Chicago Sky pokonały na wyjeździe Indianę Fever 75:62 w ostatnim meczu finałowym Konferencji Wschodniej WNBA i w bezpośrednim starciu o tytuł mistrzowski zagrają z Phoenix Mercury.

2014-09-03 04:03:41

Quigley i Vandersloot o krok od finału WNBA

W finale Konferencji Wschodniej WNBA Chicago Sky remisuje 1-1 z Indiana Fever. Potyczka w środowy wieczór rozstrzygnie, która z tych ekip awansuje do bezpośredniego starcia o triumf w rozgrywkach.

2014-08-30 07:53:46

Quigley najlepszą rezerwową WNBA!

Allie Quigley została wybrana najlepszą "szóstą zawodniczką" sezonu zasadniczego w lidze WNBA.

2014-08-30 06:30:26

Quigley i Vandersloot w finale Konferencji Wschodniej WNBA

Allie Quigley i Courtney Vandersloot zagrają w finale Konferencji Wschodniej ligi WNBA. Natomiast dla Jantel Lavender i Farhiyi Abdi rozgrywki za Oceanem już się zakończyły.

2014-08-25 06:49:56

Wawelskie Smoki przed sezonem

Już od początku sierpnia koszykarze Wisły Kraków przygotowują się do nowego sezonu. Start rozgrywek II-ligowych zaplanowany jest na 4 października.

2014-08-19 23:34:46

Mistrzynie Polski wznowiły treningi

Wczoraj przed południem koszykarki Wisły Can-Pack Kraków rozpoczęły przygotowania do sezonu 2014/2015.

2014-08-14 13:09:25

System rozgrywek i terminarz sezonu 2014/2015 w TBLK

Pierwsza kolejka nowego sezonu Tauron Basket Ligi Kobiet wystartuje już 4 października. Mistrzynie Polski poznamy najpóźniej 30 kwietnia 2015 r.

2014-08-12 02:13:50

Wisła Can-Pack w UFFO CUP 2014

Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków w dniach 18-20 września wezmą udział w przedsezonowym turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rybnik – UFFO CUP.