NEWS - Piłka nożna

2016-03-20 23:38:48

LMJM: Niedosyt po inauguracji

Nie tak wyobrażano sobie przy R22 start Wisły U-17 w Lidze Makroregionalnej Juniorów Młodszych.

2016-03-19 17:47:17

III liga: Wisła lepsza od Unii

W bardzo mocnym składzie wyszły wiślackie rezerwy na swój kolejny mecz rozgrywek małopolsko-świętokrzyskiej III ligi, w którym zmierzyliśmy się z tarnowską Unią.

2016-03-19 17:44:49

CLJ: Wiślacy zremisowali z Bełchatowem

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Wisły Kraków z GKS-em Bełchatów w ramach 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

2016-03-19 10:48:02

Wisła rozgromiła Jagiellonię 5:1

Wisła w spektakularny sposób przerwała serię meczów bez zwycięstwa u siebie! Piłkarze Białej Gwiazdy pokonali białostocką Jagiellonię aż 5:1.

2016-03-14 20:59:53

Zła passa przerwana. Wisła wygrywa w Niecieczy

Po pełnym emocji meczu w Niecieczy, Wiślacy przełamali serię spotkań bez zwycięstwa. W debiucie trenera Dariusza Wdowczyka Biała Gwiazda pokonała Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 4:2.

2016-03-13 13:27:28

Dariusz Wdowczyk trenerem Wisły Kraków

Wisła Kraków SA informuje, że pierwszem szkoleniowcem drużyny Białej Gwiazdy został Dariusz Wdowczyk.

2016-03-12 13:40:12

III L: Wzmocniona Korona II ogrywa rezerwy Wisły

W pierwszej, wiosennej kolejce 3 ligi malopolsko-świętokrzyskiej rezerwy Wisły uległy w Kielcach Koronie.

2016-03-08 20:50:15

Nadal bez zwycięstwa. Korona - Wisła 1:1

W zaległym meczu 25. kolejki Wisła zaledwie zremisowała na wyjeździe z drużyną Korony Kielce. Podopieczni Marcina Broniszewskiego rozegrali dwie zupełnie różne połowy.

2016-03-07 18:27:38

Wojciech Włodarczyk nowa twarz w Akademii Wisły

W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój zawodników Akademia Piłkarska Wisła Kraków postanowiła nawiązać współpracę z Wojciechem Włodarczykiem, uznanym specjalistą ds. odżywiania i suplementacji.

2016-03-05 07:58:34

Cztery spotkania i tylko dwa punkty. Wisła - Piast 1:1

Czwarty mecz i dopiero drugi punkt. Wisła Kraków pomimo heroicznej walki zaledwie zremisowała z Piastem Gliwice.