NEWS - Siatkówka

2013-01-12 11:17:46

Agata Skiba: Myślę, że będzie to wspaniałe widowisko

Agata Skiba - zawodniczka Elitesek AZS UEK Kraków w rozmowie z serwisem WislaLive.pl przed derbami z AGH Galeco Wisłą Kraków.

2013-01-11 12:30:30

Siatkarskie derby Krakowa!

Eliteski AZS UEK Kraków - AGH Galeco Wisła Kraków, czyli siatkarskie derby Krakowa. Początek walki o panowanie w Krakowie, sobota 18:00!

2013-01-08 00:43:54

M. Wojtowicz: Nie powinniśmy się wstydzić naszej postawy

W minioną sobotę siatkarki AGH Galeco Wisły Kraków uległy we własnej hali Chemikowi Police 0:3, który wymieniany jest w gronie kandydatów do awansu do Orlen Ligi.

2013-01-05 17:27:31

Nie sprostały faworytkom

Siatkarki AGH Galeco Wisły Kraków uległy we własnej hali Chemikowi Police 0:3 w meczu 13. kolejki pierwszej ligi siatkówki kobiet.

2013-01-05 10:54:33

Izabela Śliwa: Zawsze cieszę się z powrotu do Krakowa

Dziś siatkarki AGH Galeco Wisły Kraków rozegrają ligowe spotkanie z ekipą Chemika Police. W drużynie przyjezdnej wystąpi dobrze znana pod Wawelem Izabela Śliwa.

2013-01-04 20:21:37

Do trzech razy sztuka? Szykuje się nietuzinkowe widowisko

W sobotę 5 stycznia o godzinie 15, siatkarki AGH Galeco Wisły wznowią we własnej hali rozgrywki o mistrzostwo I ligi kobiet.

2013-01-03 17:22:42

Noworoczny turniej siatkówki w ocenie Marcina Wojtowicza

W miniony weekend na obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego odbył się II Turniej Noworoczny o Puchar Rektora UE, w którym AGH Galeco Wisła Kraków zajęła drugie miejsce.

2012-12-30 19:29:42

AGH Galeco Wisła druga w turnieju o Puchar Rektora UE

Siatkarki AGH Galeco Wisły Kraków zajęły drugie miejsce w Turnieju Noworocznym o Puchar Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego.

2012-12-27 23:32:27

Noworoczny turniej siatkarski o Puchar Rektora UE

W najbliższą sobotę i niedzielę, na obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego przy ulicy Rakowickiej, odbędzie się II Noworoczny Turniej siatkówki o Puchar Rektora UE.