News

12. kolejkę Futsal Ekstraklasy typuje...

Dodano: 2014-01-16 20:37:21 (aktualizacja: 2014-01-18 21:01:42)
Paulina / WislaLive.pl

Po miesięcznej przerwie na parkiet wracają rozgrywki Futsal Ekstraklasy. Wisła Krakbet Kraków zmierzy się przed własną publicznością z beniaminkiem naszej ligi zespołem Euromaster Chrobry Głogów. A jak potoczą się pozostałe spotkania? Swoje typy przedstawił nam bramkarz "Białej Gwiazdy" - Kamil Dworzecki.

Pogoń '04 Szczecin - GKS Tychy 1
Mecz wicelidera z ostatnią drużyną, która w dodatku ma na koncie tylko trzy punkty. Obecnie do Pogoni tracimy cztery punkty, więc fajnie byłoby, gdyby szczecinianie zgubili gdzieś kilka oczek, ale zapewne to nie wydarzy się w tym spotkaniu.

AZS Uniwersytet Gdański - Clearex Chorzów X
Mecz sąsiadów w tabeli, dlatego stawiam na remis. Clearex w ostatnich trzech meczach zdobył aż 18 bramek. Zatrzymała ich dopiero przerwa zimowa, teraz czas na Burglina.

GAF Jasna Gliwice - AZS Uniwersytet Śląski Katowice 1
W przerwie między rundami GAF się wzmocnił, do tego gra z przedostatnią drużyną w tabeli. Stawiam na wygraną Betao i spółki.

Red Devils FC Chojnice - Remedium Pyskowice 1
Czerwone Diabły w przerwie również się wzmocniły. Remedium przybrało odwrotny kierunek transferowy. Stawiam na dobre rozpoczęcie rundy rewanżowej przez wicemistrzów i ich zwycięstwo.

Rekord Bielsko-Biała - FT Gatta Active Zduńska Wola X
Hit kolejki, w którym wszystko się może zdarzyć. Faworytem wydaje się być Rekord, który wygrał osiem ostatnich spotkań. Zobaczymy, jak będą prezentować się po miesięcznej przerwie. Stawiam na remis.

Wisła Krakbet Kraków - Euromaster Chrobry Głogów 1
W 1. kolejce zremisowaliśmy z beniaminkiem, do tego wzmocnili się Bartoszem Łeszykiem. Ale żebyśmy mogli liczyć na potknięcia wyprzedzających nas drużyn, musimy sami wygrywać nasze spotkania. Dlatego nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasza wygrana. Mam nadzieję, że przy licznym wsparciu naszych kibiców.

 


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara