News

Bartków-Kwiatkowska i Kłys spotkały się z kibicami

Dodano: 2012-07-02 23:02:26 (aktualizacja: 2012-10-31 23:55:04)
Tomek / WislaLive.pl

Niecały miesiąc przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie reprezentantki Wisły – Katarzyna Kłys (judo) oraz Beata Bartków-Kwiatkowska (strzelectwo sportowe) spotkały się z kibicami i dziennikarzami na specjalnej przedolimpijskiej konferencji.

- Liczę na medal. Czuję, że jestem w dobrej formie. Potwierdził to także udany występ w Pucharze Świata w Pradze. Mistrzostwa Europy w Czelabińsku pokazały, że umiem bić się z najlepszymi zawodniczkami w Europie i z nimi wygrywać.
– powiedziała Katarzyna Kłys.

Katarzyna Kłys, wraz ze swoim mężem i trenerem w jednej osobie, przebywają obecnie w Zakopanem, gdzie doszlifowują formę judoczki. Do pierwszej walki Wiślaczki (kat. -70kg) pozostało 30 dni.

- To moje pierwsze mistrzostwa i najważniejsze na nich będzie dobre wykorzystanie danej mi szansy. Jeśli wszystko będzie tak jak do tej pory, powinno być w porządku – oceniła swoje olimpijskie szanse Beata Bartków-Kwiatkowska, która o tym, że pojedzie na Igrzyska dowiedziała się niecały tydzień temu, mimo iż kwalifikację olimpijską wywalczyła ponad roku temu.

MICHAŁ KRUPIŃSKI


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara