News

Biała Gwiazda zwycięża w Zduńskiej Woli

Dodano: 2014-01-25 21:56:53 (aktualizacja: 2014-01-26 20:14:54)
Michał / WislaLive.pl

Wisła Krakbet Kraków pokonała na wyjeździe Gattę Active Zduńska Wola i po 13. kolejkach Futsal Ekstraklasy zajmuje w tabeli 3. miejsce.

Strzelanie w Zduńskiej Woli już w 3. minucie rozpoczął Sergiej Zadorożny. Niestety, autorem dwóch następnych trafień był zawodnik gospodarzy, Daniel Krawczyk i pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 2:1 dla Gatty.

W drugiej połowie padło aż 7 goli. Zaraz po przerwie wyrównał grający trener "Białej Gwiazdy" Błażej Korczyński. Prowadzenie Wiśle dał Douglas, ale 30 sekund później na 3:3 strzelił Marciniak. W 32. minucie padły dwie bramki dla Wisły - najpierw po raz kolejny trafił Douglas, następnie Korczyński. Ostatnią bramkę dla Wisły zdobył w 35. minucie... jej bramkarz, Kamil Dworzecki. Wynik spotkania na minutę przed syreną kończącą zawody ustalił Igor Sobalczyk.

Wygrywając z Gattą podopieczni trenera Korczyńskiego przedłużyli passę zwycięskich meczów i tym samym zachowali szansę na walkę o tytuł Mistrza Polski sezonu 2013/2014.