News

Manuel Junco odchodzi z Wisły Kraków

Dodano: 2018-06-18 08:39:46 (aktualizacja: 2018-06-23 19:29:56)
Marco / wisla.krakow.pl

Pracę w Wiśle Kraków kończy dotychczasowy Dyrektor Sportowy, Manuel Junco. Manuelowi dziękujemy za pełne poświęcenie dla Białej Gwiazdy i pomoc Wiśle w jej najtrudniejszych chwilach.

Manuel Junco w latach 2005-2010 pełnił rolę skauta Białej Gwiazdy, zaś po kilku latach spędzonych w FC Liverpool i Columbus Crew powrócił do Wisły 13 października 2016 roku i objął stanowisko Wiceprezesa ds. sportowych. Do lutego 2017 roku Junco pełnił rolę Członka Zarządu Wisły Kraków SA, pomagając przejść suchą stopą przez okres największych zawirowań w Klubie - także dzięki Jego odwadze i poświęceniu.

„Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować Zarządowi, Kibicom, Pracownikom, Zawodnikom i Dziennikarzom za możliwość przeżywania wielu niezapomnianych chwil w Wiśle Kraków. Zarówno ja jak i Zarząd myślimy, że to czas na nowe wyzwania dla obu stron. Rozmawiałem z Zarządem o nowej strategii w Wiśle i myślę, że to bardzo ciekawe rozwiązanie. Znam osoby które podejmą się tej roli, szanuję je i jestem pewien, że wykonają wspaniałą pracę. Życzę Białej Gwieździe jak najlepiej i zawsze pozostaję do dyspozycji Klubu” - przyznał na pożegnanie odchodzący Dyrektor Sportowy.

wisla.krakow.pl


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara