News

Rezygnacja prezesa Damiana Dukata

Dodano: 2018-07-21 16:05:02
M / wisla.krakow.pl

Informujemy, że dzisiaj podczas posiedzenia Rady Nadzorczej, Prezes Damian Dukat złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu i zarazem wiceprezesa Wisły Kraków SA. Oznacza to, że od 21 lipca 2018 roku Zarząd Wisły Kraków SA działa w jednoosobowym składzie.

Decyzja Prezesa Dukata ma na celu ukrócenie nieuzasadnionej fali krytyki oraz bezpodstawnych zarzutów podnoszonych zarówno wobec klubu, jak i samego Prezesa Dukata. Wisła Kraków dziękuje wiceprezesowi za wspólne miesiące ciężkiej pracy na rzecz poprawy sytuacji w klubie i wokół niego. Bez jego wiedzy, doświadczenia i wyczucia wiele problemów pozostałoby nierozwiązanych do dzisiaj, a klub byłyby w znacznie gorszej kondycji. To dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu Prezesa Dukata było możliwe szybkie i skuteczne zamknięcie kryzysu wokół sprawy przejęcie tytułu własności od poprzedniego właściciela Wisła Kraków SA na rzecz Towarzystwa Sportowego Wisła.

Zarząd ma świadomość, że nie wszystkie decyzje podjęte wspólnie okazały się wystarczająco efektywne czy korzystne. Ale zawsze przyświecał im jeden cel - sukces sportowy Wisły Kraków. 
 
Wierzymy, że mimo rezygnacji z zarządu Damian Dukat pozostanie w drużynie Białej Gwiazdy.
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara