News

Smuda: Będziemy raczej grali pięcioma pomocnikami.

Dodano: 2013-07-18 20:28:44 (aktualizacja: 2013-07-18 21:54:31)
Marco / WislaLive.pl

Na 24 godziny przed rozpoczęciem sezonu ligowego odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja. Pierwszy raz, jako trener uczestniczył w niej Franciszek Smuda. Opowiadał o sytuacji kadrowej i o bieżącej sytuacji w klubie. Po konferencji w hali Wisły Kraków odbyła się prezentacja drużyny na sezon 2013/14.

- Będziemy raczej grali pięcioma pomocnikami, to mogę zdradzić, a kto będzie z przodu? Tego natomiast nie chcę zdradzić przeciwnikowi. Niech to będzie wiadome dopiero przed meczem – wyjawił szkoleniowiec.

Trener Smuda potwierdził, że w piątkowym meczu nie zobaczymy Rafała Boguskiego. Dobrą informacją jest fakt, że do klubu wpłynął certyfikat Ostoi Stjepanovicia. Oznacza to, że Macedończyk będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Górnikiem.

Opiekun drużyny zapytany o rywala odparł: Górnik przez ostatnie dni przygotowań przebywał za granicą, nikogo tam nie mieliśmy, aby go oglądał. Dużo jednak się nie zmienił. Cały ostatni rok raczej grali dobrą piłkę i na pewno będą to kontynuować.

W hali Wisły pojawili się wszyscy członkowie klubu Wisła Kraków. Okazję, by przemawiać mieli m. In. Jacek Bednarz oraz trener Smuda. Największymi brawami publiczność powitała Arkadiusza Głowackiego i Patryka Małeckiego. Na kibiców zgromadzonych czekał słodki poczęstunek – ciasteczka w kształcie gwiazdek.

Poziom organizacji tego wydarzenia był odpowiedni randze. Liczymy, że również jutro piłkarze nas nie zawiodą. Początek meczu z Górnikiem – piątek 20:30.  

Krzysiek


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara