News

Wisła-Arka 3:2

Dodano: 2018-02-18 00:43:40 (aktualizacja: 2018-02-24 22:47:52)
Norf / wislalive.pl

 

Wisa – Arka 3:2

Składy:
Wisła: Buchalik - Bartkowski, Wasilewski, Arsenić, Sadlok - Mitrović, Cywka (66 Halilović), Llonch - Boguski (80 Bałaniuk), López (90 Kolar), Imaz 

 

Arka: Šteinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Łukasiewicz - Kun, Szwoch, Bogdanow (84 Kriwiec), Piesio (41 Nalepa) - Jurado (56 Esqueda)

 

Bramki:

0:1 (11)- Z drugiej linii wbiegł niepilnowany Adam Marciniak, który wstrzelił piłkę w pole karne, a akcję wykończył Patryk Kun.
1:1 (45)– Silny strzał z dystansu Jesusa Imaza.
2:1 (51)– Z rzutu wolnego uderza Carlitos, strzał broni Šteinbors, lecz wypluwa piłkę prosto pod nogi Zorana Arsenicia, który dopełnia formalności.
2:2 (60)– Piłka wybita z pola karnego spada pod nogi Frederika Helstrupa, który natychmiastowo posyła podanie zwrotne w kierunku Michała Marcjanika. Ten zaskakuje obrońców i Michała Buchalika, którego pokonuje.
3:2 (83)– Rzut wolny bije Carlitos, piłka przelatuje pod nogami Denisa Balanyuka, trafia do Zorana Arsenicia, który po raz drugi wygrywa rywalizację z Łotewskim bramkarzem.

Wydarzenie:
Wisła wygrała pierwszy raz od czterech spotkań przy R22. Co więcej zdobyła jakiekolwiek punkty, gdyż trzy poprzednie mecze (z Górnikiem, Wisłą Płock i Zagłębiem) kończyły się porażkami.

Po meczu powiedzieli:

Joan Carillo – Był to bardzo trudny mecz. Przede wszystkim chciałem pogratulować moim piłkarzom, bo uwierzyli w zwycięstwo i stanęli na wysokości zadania…W pierwszej połowie piłkarze powinni byli grać bardziej po ziemi, na szczęście w drugiej części meczu bardzo się poprawiliśmy w tym względzie.”
Leszek Ojrzyński – To też nie był dzień Pavelsa Šteinborsa. Dziś mógł się zachować lepiej. Nikt jednak nie jest Supermanem, każdemu zdarza się potknięcie. Najpierw uratował nas VAR, potem już nic nas nie uchroniło”

 

 

NORF

 


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara