News

Wisła Krakbet ograła Uragan Iwano-Frankowsk

Dodano: 2013-08-06 14:40:46 (aktualizacja: 2013-08-06 19:00:26)
Marco / WislaLive.pl

Przygotowująca się do nowego sezonu drużyna Wisły Krakbet Kraków pokonała w towarzyskim spotkaniu Uragan Iwano-Frankowsk 5:2.

Wynik dzisiejszego spotkania otworzył Roman Vakhula, który w 4. minucie spotkania pokonał ukraińskiego bramkarza. Cztery minuty później bramkarz gości po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki, tym razem po strzale Ricardo Gomesa. Do przerwy wiślacy zdobyli jeszcze jednego gola, jego autorem był Zadorozhnyi, a asystę zaliczył Błażej Korczyński.

Po zmianie stron, tuż po przerwie (22. minuta) piłkę do własnej bramki skierował jeden z zawodników Uraganu i tym samy na tablicy wyników było już 4:0 dla Wisły. To chyba rozluźniło trochę wiślaków, bo w 25 minucie Borgun pokonał naszego bramkarza. Ten sam zawodnik w 28. minucie zmniejszył stratę do Białej Gwiazdy strzelając bramkę numer dwa dla swojego zespołu. Wynik dzisiejszej rywalizacji na 5:2 ustalił w 33. minucie Pater.

Wisła Krakbet Kraków - Uragan Iwano-Frankowsk 5:2 (3:0)