News

Zmiany w Akademii Piłkarskiej Wisły

Dodano: 2014-06-04 23:13:43 (aktualizacja: 2014-06-08 19:21:45)
Marco / Akademia Piłkarska Wisła Kraków

Zarząd Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków informuje, iż z dniem 30 czerwca 2014 roku wygasają i nie zostaną przedłużone umowy z trenerami Markiem Wilkiem, Krystianem Paciem oraz Krzysztofem Gąsienicą. 

Jednocześnie informujemy, iż z rozpoczęciem okresu przygotowań do kolejnego sezonu, zostanie zaprezentowany nowy sztab szkoleniowy.

Markowi, Krystianowi i Krzysztofowi dziękujemy za wkład pracy i lata poświęcone szkoleniu młodzieży w TS Wisła Kraków, życzymy jednocześnie sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej. Rozwiewając wątpliwości i uprzedzając pytania informujemy, iż wcześniejsze zakończenie współpracy (przed 30 czerwca) bądź jej dokończenie zgodnie z zawartą umową jest suwerenną decyzją każdego z trenerów.

Już dziś jednak z przyjemnością ogłaszamy, iż w skład sztabu szkoleniowego zostali włączeni pani Malwina Całka-Palczewska, trener przygotowania motorycznego. Absolwentka krakowskiej AWF, była lekkoatletka specjalizująca się nauce techniki biegu oraz pan Jakub Sage, trener przygotowania motorycznego i rehatreningu. Pan Jakub jest absolwentem uniwersytetu w Kolonii, a swoje doświadczenie zdobywał w klubach Bundesligi (Schalke 04, VfB Stuttgart, Hertha Berlin) oraz pracując jako trener Akademii Thera Band. 

Zarząd Akademii 


Blog - Kuba Błaszczykowski
Pozostałe blogi
Blog - Justyna Żurowska-Cegielska
Blog - Radwansport
Blog - Karolina Surma
Blog - Tomasz Sarara